Koniec wakacji – koniec upałów

Na budynku trwają prace wewnątrz . Tynkowane jest stara część budynku. Jak dotrą elementy do mocowania barierek to ruszymy z pracami na dachu. W międzyczasie wyceniane są okna gięte do nadbudowy oraz poszukiwane okna / wyłazy dachowe. Wygląda na to , że będziemy je ściągać z UK. Jak zamontujemy to za pomocą Kanadyjskiej Metody Hydroizolacji  www.cws.expert  położymy pierwszą warstwę hydroizolacji. Metoda jest rewelacyjna szczególnie do napraw starych dachów z papy lub blachy ale do nowych dachów po zaimpregnowaniu spełni rewelacyjne swoje zadanie. Jest to guma w płynie która super przylega do podłoża i jest elastyczna, Jest tez UV odporna . No cóż biorąc pod uwagę klimat w Kanadzie musieli znaleźć długotrwałe rozwiązanie na zmiany temperatur.

Po zdjęciu podpór strach chodzić pod tymi wiszącymi wieżami ale ilośc stali oraz beton „mostowy” tworzy porządny opór grawitacji. Istotne są też rury zatopione w stropach które wzajemnie wypierają wieże. Wygląda to rewelacyjnie. Ludziska zatrzymują się na ulicy aby porobić zdjęcia bo to przecież nie ma prawa tak stać.

Trwają przygotowania do wylania podłogi w piwnicy. Schody zaszalowane i styropian kupiony. pewnie wylejemy bez kotłowni bo musielibyśmy przenieść toalete na górę. Ale zobaczymy.