Ile waży m3 betonu?

Piękny dzień temperatura ok 17 stopni słonecznie . fajny dzień na ukoronowanie prac nad stropem. O 13:00 podjechała pompa i potem w ciagu 2 godzin pięć betoniarek. Wylaliśmy 33m3 około 80 ton betonu. Poszło dosyć gładko choć ekipa po dwóch godzinach miała dosyć.  Ale wszyscy zadowoleni, że kolejny etap zakończony.

m3 betonu to około 2300 kg

Po wylaniu betonu trzeba go pokryć warstwą wododoporna i chyba najlepszy będzie produkt firmy flexaisolations  i jej produkt CWS 1000N z serii produktów CWS 

 

2 comments on “Ile waży m3 betonu?Add yours →

Comments are closed. You can not add new comments.

  1. Ja tylko jestem ciekawy czy przed moim oknem wyrasta siedziba agencji towarzyskiej, salonu masaźu czy szkoła tańca na rurze….

    1. Witam ,

      To będzie „zwykły/niezwykły” budynek mieszkalny. Będzie znienawidzony przez ludzi nieprzywykłych do nowości i o konserwatywnych poglądach. Bo to nie wiek czyni nas młodym lub starym lecz otwartość umysłu. Spotkałem się już z zachwytem ze strony 70 letniej sąsiadki. Developer zburzyłby stary budynek i postawiłby o 3 metry wyższy ( zgodnie z planem 15 ) kolejny „apartamentowiec”, który zestarzałby sie za 5 lat tak jaj zresztą ten „nowy” budynek przy osieckiej , opakowany styropianem chorujący na pastelozę.